Kaynak Saç Nasıl Çıkarılır?

kaynak saç nasıl çıkarılır 3

Daha uzun saçlara sahip olmak isteyenlerin en büyük endişesi, kaynak saçların çıkarılması esnasında saçlarına zarar vermesidir. Oysa profesyonel bir kuaför salonunda saç kaynak yaptırmanız ve kaynakların çıkarılması için de yine profesyonel bir kuaför salonunu tercih etmeniz durumunda kaynak saç nasıl çıkarılır sorusunun yanıtını araştırmanıza da gerek kalmayacaktır. Çünkü kaynaklar saçlarınıza hiçbir zarar vermeden çıkarılacaktır. Kuaför salonumuzda doğal saçlara zarar verilmeden uygulanan kaynaklar yine sıfır zarar ile çıkarılır.

Tüm Kaynak Saçlar Aynı Yöntemle Çıkarılamaz!

Her kaynak yönteminde kaynakların doğal saça tutturulmasında farklı malzemeler kullanıldığından bu kaynakların çıkarılması da yine birbirinden farklı malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Örneğin halka kaynak yönteminde bilindiği gibi halkalar yani boncuklar yardımı ile kaynak saç uygulaması yapılır. Bu kaynakların çıkarılmasında ise boncukların gevşetilmesi yani açılması yöntemi tercih edilir.

Sadece özel bir pense kullanılarak, saça herhangi bir madde sürülmesine gerek kalmadan kaynakların çıkarılması mümkün olabilmektedir. Ancak keratin saç kaynak yöntemi tercih edilerek saça kaynak eklemesi yapılmış ise keratinin çözülmesi sağlanır. Bunun için de kuaför salonumuzda tamamen doğal olan ve saça hiçbir zarar vermeyen solüsyon kullanılır.

Mikro kaynak yönteminde kullanılan madde ise çok daha farklıdır. Yine saça hiçbir zarar vermeyen organik bir yağ yardımı ile kaynak saçlar çıkarılır. Kuaför salonumuzda doğal saçlara zarar verilmemesi, hem kaynak uygulamasında hem de kaynak çıkarılması çalışmasında önceliğimizdir!

Saça Kaynak Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.