Mikro Jel Kaynak Zararlı mı?

mikro saç jel kaynak resim 6

Mikro jel kaynak uygulaması Avrupa ülkelerinde daha çok uygulama alanına sahip olup ülkemizde de il duyulduğu dönemde pahalı olmasına karşın büyük ilgi görmüştür. Mikro saç kaynak uygulaması günümüzde aynı paha değerinde olmayıp bu düşüşün temelinde sonrasında çıkan saç kaynak uygulamalarının yer aldığı da düşünülebilir. Bunun yanı sıra mikro saç kaynak uygulaması her ne kadar kuaförlerce önerilmese uygulama yapılabiliyor.

Mikro jel kaynak uygulamasının önerilmeme sebebi arasında kaynak yapılan saçlarda oluşan firedir. Kaynak olan saçlarda dökümün olması müşteri memnuniyetini olumsuz etkiliyor. Bu sebepten dolayı da konusunda uzman olan kuaförlere yaptırılması önerilip yaşanan bu sıkıntı da göz ardı edilmemesi gerekir. Fakat saç derisine ya da saç tellerine karşı bilinen her hangi bir yan etkisinin olduğu da kesinlikle söylenemez. Sadece kullanan kişilerin uzun vadede edindikleri tecrübe olup kısa süreli işlem için tercih edilebilir.

Mikro Jel Kaynak Söküm İşlemi

Mikro jel kaynak uygulaması kaynak yapılacak olan saç tellerinin Japon yapıştırıcısına benzeyen bir yapışkan ile saça eklenmesi ile yapılır. Saçtan kendiliğinden fire vermesinin yanı sıra sökümü kolay değildir. Kuaförünüzde söküm işlemini gerçekleştirmeniz önerilir. Bu işlem için özel bir solüsyon kullanılıyor. Diğer kaynak uygulamalarına göre daha kısa kullanıma sahip olan mikro jel kaynak uygulaması müşteri arzusuna göre en uygun ve kaliteli biçime yapılır.

Keratin Saç Kaynak Zararlı mı? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.