Mikro Saç Kaynak Hakkında Merak Ettikleriniz

mikro saç kaynak hakkında merak ettikleriniz

Mikro saç kaynak uygulamaları ile dolgun ve uzun saçlar elde etmek istiyorsanız ancak aklınızda çeşitli soru işaretleri var ise bu yazımızı okuyarak sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Mikro saç kaynaklarının fiyatı uygulama yaptırmayı düşündüğünüz kuaför salonunun hizmet kalitesi ile doğru orantılıdır. Özel jel ve ekipmanlar ile uygulanan bu kaynak yönteminin profesyonel kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Piyasada uygun fiyatlı olarak bu işlemi yaptığını söyleyen kuaför salonlarına güvenmemeniz gerekebilir.

Mikro Saç Kaynağı Kullanım Ömrü Ne Kadar?

Doğal saçlarınızın uzama hızı burada mikro saç kaynaklarının kullanım süresini belirleyen en temel unsurdur. Ortalama olarak bir mikro saç kaynağının kullanım süresi 3 ile 6 ay arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Mikro Saç Kaynağı Çıkartılır mı?

Mikro saç kaynaklarını kullanmak istemediğiniz zaman özel solüsyonu sayesinde kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynağı ile Denize Girebilir miyim?

Saç kaynağı yaptırdıktan sonra doğal saçlarınız ile yaptığınız tüm saç bakım işlemlerini yapabilir ve denize girmeye devam edebilirsiniz.

Mikro Saç Kaynağı Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Mikro saç kaynakları tek seansta uygulanabilmektedir. Seansların süresi ise sizin saç tipiniz, uzunluğu ve diğer detaylar göz önünde bulundurularak hesaplanabilmektedir.

Mikro Saç Kaynağı Kısa Saça Yapılır mı?

Mikro saç kaynağı yöntemi her uzunluktaki saça uygulanabilen bir yöntemdir.

Kişiye Özel Saç Kaynak başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför