Doğal Görünümlü Kaynak Saç

doğal görünümlü kaynak saç 5

Nerede yaptırırsanız yaptırın, ne tür saçlar kullanılırsa kullanılsın saç kaynak doğal durur demek sizi yanıltmak olur! Elbette kaynak saç yaptırmanız, bunun hemen anlaşılacağı anlamına gelmez. Ancak kaynak saç doğal durur mu sorusunun yanıtı, kaynak saç uygulamasını profesyonel bir merkezde yaptırıp yaptırmadığınıza, işçiliğe ve hangi kalitede saçların kullanıldığına bağlı olarak değişmektedir.

Yapay Kaynak Saçlar Doğal Durmaz!

Eğer doğal insan saçı kullanılmazsa, kaynak saç ne kadar başarılı bir işçilik ile yapılmış olursa olsun maalesef doğal bir görünüm sunmaz. Bu yüzden kaynak saç yaptırmak düşüncesindeyseniz, mutlaka tercihinizi sadece doğal saç kullanılan merkezlerden yana yapmalısınız. Salonumuzda sadece % 100 doğal insan saçı kullanılmaktadır. Bu yüzden gerçek saçınızla kaynak saçınız arasında hiçbir görünüm farkı olmaz.

Ayrıca salonumuzda kaynak saç uygulaması sonrasında renklendirme yani boyama işlemi de yapılmaktadır. Kendi saçlarınız ile kaynak saçlarınız arasında renk tonu farkı dahi olmayacağından tamamen doğal bir saç görünümü elde edebilirsiniz.  Kıvırcık, dalgalı, düz, seyrek, yanmış, çok kısa saçlara da tamamen doğal insan saçı kullanarak kaynak uygulaması yapabiliyoruz!

Saç Kaynak ile Saç Gürleştirme başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.