Renkli Kaynak Saç Nasıl Takılır?

Renkli Kaynak Saç Nasıl Takılır

Son birkaç yıl içerisinde saçlarda canlı renklerin kullanılması yükselen bir trende dönüştü. Kırmızıdan maviye, beyazdan mora kadar pek çok renk saçlara kimi zaman röfle kimi zaman da balyaj teknikleri ile kazandırılıyor. Saçlarının tümünü renklendirmek isteyen kadınların sayısı da azımsanmayacak kadar fazla! Bazı kişiler ise saçlarının boyanması yerine renkli saçların kaynak saç olarak saçlarına takılmasını tercih ediyor.

Renkli Saç Tutamları Saçlara Nasıl Eklenir?

Renkli saçlar gerçek saçlara kolayca eklenebilir. Bunun için saç kaynak tekniklerinin neredeyse tamamı kullanılabiliyor. Bir anlamda kişinin tercihine göre boncuk kaynak ya da keratin kaynak gibi farklı tekniklerin tercih edilebildiğini belirtebiliriz. Ancak sıklıkla tercih edilen yöntem boncuk saç kaynak oluyor.

Halka kaynak adıyla da bilinen bu yöntemin hem kuaförler tarafından daha kolay şekilde uygulanması hem de istendiğinde kolayca çıkarılabilmesi renkli saç kaynakların bu teknikle saçlara kazandırılmasını beraberinde getiriyor. İstendiğinde evde kolayca bu renkli kaynak saçlar çıkarılabilir. Kaynakta kullanılan aparatın pense ile kırılması kaynak saçların çıkarılması için yeterli olabiliyor.

Renkli Kaynak Saç Modası Sürecek mi?

Halen bu trende sıcak bakan ancak uygulamayan kadınlar ise modanın devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Yeni saç trendlerine göz atıldığında renkli saç modasının önümüzdeki dönemde de devam edeceği görülebiliyor. Saçlarınıza canlı renkler kazandırmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden kuaförünüzden randevu alabilirsiniz. Salonumuzda geniş renk skalası eşliğinde sizlere renk seçenekleri sunabiliriz.

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yıkanır? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.