Mikro Kaynak Saç Nasıl Yıkanır?

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yıkanır

Son yıllarda kaynak saç teknikleri arasında en çok tercih edilenlerden biri mikro saç kaynak oluyor. Çok daha uzun süre kullanım imkanı sunması ve dışarıdan belli olmaması bu kaynak tekniğinin daha fazla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Bu teknikler gerçekleştirilen saç kaynak işlemi sonrasında saçların nasıl yıkanması gerektiği ise merak edilen hususlar arasında yer alıyor.

Saç Kaynak Sonrasında Hangi Şampuan Kullanılmalı?

Yıkama esnasında saçların çok fazla karıştırılmaması gerekir. Aynı zamanda saçların durulanması ve kurutulması esnasında da diplerinin çok karıştırılmaması ve nazik hareketlerle bu işlemlerin yapılması önem taşıyor. Yıkama için özel bir şampuan kullanımına gerek yok. Her zaman kullanılan şampuanlar ile saçlarınızı yıkamaya devam edebilirsiniz.

Aynı durum saçlarınız için kullandığınız diğer bakım malzemelerinde de geçerlidir. Saç kremi ya da saç bakım maskesi gibi çeşitli tercihlerinizi de saç kaynak işleminin ardından değiştirmeniz gerekmiyor. Ancak her daim saçlarınızın sağlığını düşünerek kaliteli ürün çeşitlerini kullanmaya özen göstermelisiniz. Kaliteli ürünler saçlarınızın sağlığına zarar vermez

Mikro Saç Kaynak Ne Kadar Sürer?

Mikro saç kaynak işleminin ne kadar süreceği saçlarınıza kaç gram kaynak saç ekleneceğine bağlı olarak değişiyor. Ancak genel olarak 300 gram saç ekleneceğini düşündüğümüzde işlem 3 ila 5 saat arasında tamamlanır. Daha fazla sayıda kaynak saç ekleneceği durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Bu işlem için mutlaka profesyonel bir saç kaynak merkezi seçin!

Kaynak Saç Nasıl Yıkanır? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.