En Son Trend Saç Kaynak Metodu

en son trend saç kaynak modeli 2

Hızla gelişen ve günümüzde geldiği noktada artık tüm beklentileri karşılayabilecek bir kalite seviyesine de ulaşan saç kaynakta son trend belli oldu. Uzun yıllardır özellikle kadınların daha uzun ve daha gür saçlara sahip olma hayalini gerçeğe dönüştüren en son trend saç kaynak metodu mikro saç kaynak yöntemidir. Bu yöntem belirgin özellikleri ile diğer saç kaynak metotlarından ayrılıyor.

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Özellikleri

Bu özellikler aslında sadece kadınları değil erkekleri de yakından ilgilendiriyor. Çünkü mikro saç kaynak metodu sayesinde artık yalnızca bayanların değil erkeklerin saçına da rahatlıkla kaynak yapılabiliyor. Öyle ki gayet kısa saçlar kullanan erkekler dahi hiçbir tereddüt yaşamadan salonumuzun kapısını çalabilir ve saçlarına kaynak yapmamızı sağlayabilir.

Mikro saç kaynak yönteminde çok küçük kapsüller kullanılıyor. Bu kapsüller kaynak saçların doğal saçlara tutturulmasını sağlıyor ancak dışarıdan da hiçbir şekilde belli olmuyor. Saçlarınıza mikro kaynak yöntemi ile kaynak yapıldıysa; yakından bakılsa dahi kaynaklar belli olmayacaktır. Dolayısıyla güvenle saçlarınıza dilediğiniz her türlü şekli verebilir, toplayabilir, topuz yapabilirsiniz.

Mikro saç kaynak yönteminin özellikleri arasında sadece kaküllere ya da sadece seyrek olan yanlara da kaynak yapılabiliyor olması da var. Sadece saçlarınızın belirli bölgelerinde dökülme meydana geldiyse, bu bölgedeki saçları yoğunlaştırmak uyguladığımız mikro saç kaynak yöntemi ile mümkün olabilir. Ayrıca bu metodun uyurken ve kullanım esnasında hiçbir rahatsızlık vermediğini de bilmenizi isteriz.

En İyi Saç Kaynak Merkezi başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför