Kaynak Saç Modelleri

Kaynak Saç Modelleri

Salonumuzda uygulamakta olduğumuz kaynak saç modelleri arasında her saç yapısına uygun olan modeli dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Kaynak saç uygulamamızı çeşitli sebeplerden dolayı saçlarını kestirmek zorunda kalmış olan ya da uzatmak isteyen bayanlara en güvenilir şekilde uyguluyoruz.

Kaynak saç uygulamasını yaparken kullandığımız ekipmanlarımız ve ürünlerimiz tamamen güvenilir ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretildiğinden dolayı Atrium Paris Kuaför salonu olarak bizlerden almış olduğunuz kaynak saç hizmetimizi uzun bir süre boyunca sağlıklı olarak kullanabiliyorsunuz.

Uyguladığımız kaynak saç modelleri dilediğiniz zaman kendi saçlarınızdan pratik bir şekilde çıkartabiliyorsunuz. 3 ay ile 6 ay arasında saçın tipine göre kullanabilme süresi olan kaynak saç modellerimiz, uygulama sonrasında boyama, röfle ve çeşitli bakım uygulamalarını yapabileceğiniz şekilde uygulanıyor.

Aynı zamanda tüm uzunlukta ve yapıda olan saçlarınıza göre uygulayabildiğimiz kaynak saç modellerimiz, dışarıdan bakıldığı zaman ya da elle tutulduğu zaman herhangi bir şekilde işlem yaptırdığınız belli olmayacak şekilde doğal saçlarınızmış gibi duruyor. Uyguladığımız kaynak saç modelleri ile uyurken ya da denize girdiğinizde herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Çok Çok Kısa Saça Kaynak başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

3

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.