Çok Çok Kısa Saça Kaynak

saç kaynağı modelleri 20

Çeşitli nedenlerle saçlarınızı çok kısa kestirmiş olabilirsiniz. Saçlarınız yanmış ya da dökülmüş olabilir. Bu durum artık uzun saç hayallerinize kavuşmanız için yıllarca beklemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Salonumuzda çok çok kısa saça kaynak yapılıyor. Bir erkek saçı kadar kısalmış olan saçlara dahi birkaç farklı yöntem eşliğinde kaynak uygulaması yapabilmekteyiz.

Çok Kısa Saça Kaynak Nasıl Yapılır?

Ancak öncesinde mutlaka salonumuzu ziyaret etmeli ve konuyla ilgili sizi bilgilendirmemizi sağlamalısınız. Saçlarınız uzmanlarımız tarafından kısa bir incelemeden geçecektir. Hemen ardından hangi metodu kullanarak saçlarınıza kaynak uygulaması yapacağımız, bu kaynak saçları ne kadar süre kullanabileceğiniz ve kullanım esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda sizi bilgilendireceğiz.

Bilgilendirmenin hemen ardından kaynak uygulamasına başlayacağız. Bu sayede çok kısa saçlarla girdiğiniz kuaför salonumuzdan uzun saçlarla çıkacaksınız. Kullandığımız kaynak saçların tamamının 1. sınıf doğal saç olduğunu bilmenizi isteriz. Bu yüzden saçlarınızı kaynak uygulaması sonrasında dilediğiniz renge boyayabilir veya röfle gibi işlemlerle saç rengini açabiliriz. Daha fazla bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz. Eğer saçınız çok çok kısa değilse, kısa saça kaynak yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Virgin Saç Nedir? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.