Saç Kaynak Önerileri

saç kaynağı öncesi sonrası

Saç estetiğinde son nokta olan saç kaynak uygulamaları günümüzde saçlara arzu edilen estetik dokunuşu kazandırıyor. Uzun süre kullanıma sahip olan saç kaynak uygulamasını birkaç saat içinde yaptırarak arzu ettiğiniz saçlara kavuşmanız mümkün. Saç kaynak uygulaması farklı birçok uygulama çeşidi ile yapılıyor. Saç kaynak çeşitleri kaynak uygulaması sırasında kullanılan malzemeye göre isimlendiriliyor.

Halka ( boncuk) saç kaynak, mikro kapsül, mikro jel, keratin saç kaynak, görünmez saç kaynak, örgü saç kaynağı gibi isimlere sahip olan bu uygulamalar ile daha uzun saçlara kısa sürede sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra saçalara hacim ve dolgunluk kazandırılmasını da sağlayan uygulama yıpranmış saçların daha sağlıklı görünmesine de destek oluyor. Saç kaynak uygulamaları bu özellikleri ile dikkat çekerken aynı zamanda röfle ve gölge gibi saç renk teması eklenmesi istenen durumlarda da kullanılabiliyor.

Saç Kaynak Uygulamasında Nelere Dikkat Edilmesi Önerilir?

Saç kaynak uygulama yöntemleri içinde sizin saçınız için en ideal olan seçimin yapılmasında kuaförünüzden destek alabilirsiniz. Saç kaynak uygulaması yaptırırken kullanılacak olan malzemelerin kaliteli olduğundan emin olmanız kaynak uygulanmasının ömrünü uzatırken daha rahat bir kullanım imkanı da sunar. Aynı zamanda saçlarınıza da zarar gelmesinin önüne geçersiniz. Saç kaynak uygulamanızda kullanılan malzeme kadar uygulamayı yapacak olan kişi de önemlidir. Uzman ve deneyimli olan kişilerden destek alınması tavsiye edilir.

Röfleli Saç Kaynak başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför