Örgü Saç Kaynağı Nasıl Yapılır?

Örgü Saç Kaynağı Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulama yöntemleri farklı uygulama şekilleri ve kullanılacak olan malzemeye göre farklı şekilde isimlendiriliyorlar. Bu çeşitler arasında yer alan örgü saç kaynağı ise en kısa süreli kullanıma sahip olan saç kaynak uygulamasıdır. Özel gün ya da davet zamanlarında geçici olarak saç kaynak uygulaması yaptırmak isteyenler ya da kısa süreliğine bu farklılığı tatmak isteyenler için uygulanan örgü saç kaynak uygulamasında adından anlaşılacağı gibi örgü işlemi yapılarak uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama esnasında hiçbir yapıştırıcı ile tutam kaynatma işlemi yapılmaz.

Tamamen örgü tekniği ile kaynak olacak olan saç diplerine bağlantısı kurulur. Bu uygulama yöntemi son derece doğal olup, önce kedi saçınız örülür ve sonrasında tress halinde olan saç kaynak sizin saçınıza uygulanarak birleşim işlemi tamamlanır.

Örgü Saç Uygulamasının Süresi ve Kullanımı Nasıldır?

Örgü saç kaynak uygulaması kullanımınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Diğer saç kaynak uygulamalarından daha kısa kullanım süresine sahip olan bu yöntem aynı zamanda saçların toplanması ile belirgin olabiliyor. Kullanım işlemi için uygulama şekliniz ve uygulama alanınız da yer alan saç kaynağın dip kısmı örgü olduğu için tarama esnasında dikkatli olmanız ve saçınızın bu alanına temas etmemeniz önerilir. Örgü saç yöntemi ile arzu ettiğiniz hacim ve uzunluktaki saçarla kavuşmanız en doğal yöntem ile mümkün olabiliyor.

Şapka Takmak Kaynak Saça Zarar Verir mi? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.