Saç Kaynak Modelleri Nelerdir?

saç kaynağı öncesi ve sonrası 2

Saçlarınıza kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız kuaför salonumuzda tamamen profesyonel kuaförlerimiz tarafından saçlarınıza istediğiniz modelde saç kaynakları yaptırabilirsiniz. Eski saçlarınızın kısalığından dolayı doğal bir dolgunluk ve uzunluk kazandırmak istediğiniz saçlarınıza kaynak ile birlikte aynı zamanda değişik modeller de uygulayabiliyoruz.

Eski saç renginizden sıkıldıysanız ve kaynak saç uygulaması hizmetimizden yararlanırken dilerseniz aynı zamanda saçlarınızın renklerini de değiştirebiliyoruz. Saç kaynak tekniklerimiz tamamen profesyonel yapıldığından dolayı uygulama sonrasında yeni uzayan saçlarınız ile kaynak saçlarınız arasındaki fark asla belirginleşmiyor.

Saç Kaynak Nasıl Yapılıyor?

Steril ve güvenilir salonumuzda istediğiniz uzunluktaki saç kaynak işlemlerini sizlere uygulayabiliyoruz. İşlem oldukça basit ve kolay bir şekilde uygulanıyor. Tutamlar halinde saçlarınıza yerleştirilen kaynaklar sonrasında uzun ve değişik modellere sahip saçlara erişebiliyorsunuz.

İşlem uygulandıktan sonra tamamen doğal bir görünüm elde ediliyor. Diplerden doğal saçlarınız ile kaynak saçların ayırt edilmesi imkansız hale getiriliyor. Saçlarınıza dokunduğunuz zaman dahi saçınızda herhangi bir işlem uygulandığını fark edemiyorsunuz. Çeşitli saç kaynak modellerimize aşağıdaki görsellerden göz atabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför