EN

Mikro Nano Extension

 

Amerika’da çok yaygın bir şekilde kullanılan ve son yıllarda ülkemizde de sıklıkla tercih edilen mikro nano extension, görünmez saç kaynak işlemidir. Amerika’da bu işlem “invisible touch” olarak adlandırılır. Kaynak yaptırmak isteyen ancak kaynakta kullanılan yapıştırıcı malzemenin sertliğinden şikayet edenlere önerimiz mikro nano extension tekniği ile saç kaynağı işleminden faydalanmaları olacak.

Mikro Nano Extension Yönteminin Farkı Nedir?

Bu teknik genellikle mikro kapsül işlemi ile karıştırılır. Mikro kapsül tekniği de görünmez saç kaynak işlemlerinden biridir. Ancak mikro kapsülde saçların kaynağında doğal bal mumu kullanılır. Bu malzeme de kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez. Fakat mikro nano extension daha yumuşak bir malzeme kullanılarak saç kaynağının gerçekleştirildiği işlemdir.

Başarılı bir saç kaynak işleminin iki önemli kıstası vardır:

 • İşçilik
 • Saçın kalitesi

En kaliteli malzeme kullanılsa da başarılı bir işçilik olmazsa kaynak işleminden memnun kalmanız son derece güç olacaktır. Aynı şekilde mükemmel bir işçilik ile gerçekleştirilen saç kaynak işleminde kalitesiz, yapay saçların kullanılması, saçlarınızın memnun kalmanızı önler. Bu nedenle işçilik ve malzemenin kalitesi, başarılı bir saç kaynağı için ayrılmaz bir ikilidir.

Paris Kuaför olarak sadece Virgin Ladies % 100 doğal insan saçı kullanıyoruz. Yapay saç kullanmamakla beraber uyguladığımız saç üzerinde renklendirme işlemi de tarafımızdan yapılmaktadır. Mevcut saçınızla birebir aynı rengi kullandığımız için saçlarınızda ton farkı dahi olmamaktadır. Hem kullandığımız tüm malzemeler hem de işçiliğimiz % 100 garantilidir!

Mikro nano extension uygulamamızın daha fazlası için mikro nano saç kaynak galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

14 Yorum
  Banu Uyar
  Yanıtla

  Doğal saçlarım ile aynı renk

  Mikro nano extension uygulamasını geçtiğimiz hafta yaptırdım. Doğal saçlarım ile tamamen aynı renkte oldu. 1 haftayı aşkın süredir kullanıyor olmama rağmen herhangi bir yıpranma ve renk değişikliği söz konusu değil. Güler yüzlü karşılamanız ve kaliteli hizmetiniz için çok teşekkür ederim!

  Ece Uslu
  Yanıtla

  Saçlar son derece kaliteli

  Uygulama kısa bir süre içerisinde tamamlandı ve uygulamada kullanılan malzemeler ile saçların son derece kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

  Merve Gül
  Yanıtla

  Bu kaynak yöntemi sayesinde saçlarım daha da dolgun bir görünüme kavuştu.

  Rana Gerce
  Yanıtla

  Amerikadan Dünyaya Yayılan Saç Kaynağı

  Yıllarca hep kısa saç kullandım ama Amerika’dan dünyaya yayılan saç kaynağı olan mikro nano extension saç kaynağını görünce denemeden edemedim. Denildiği gibi gerçekten görünmez, dahası yapıştırıcı malzeme sert değil. Bu saçı yaptırdığımda saçlarımda kaliteli ham saç kullanıldı.

  Neşe Atıl
  Yanıtla

  Mükemmel mikro nano extension saç kaynak. Teşekkürler Atrium.

  AYŞE MİNE ÖZOK
  Yanıtla

  Görünmeyen Kaynak Yerleri

  Kaynak saçta son yöntemi denedim. Şimdi bağlantı yerleri hiç belli değil, kendi saçlarıma karışıp gittiler. Zaten yüzde yüz doğal saç kullandık. Yapılan işlemin kalitesinden çok memnunum, uzun saçlarımın tadını çıkarıyorum.

  BENGÜ MUTTALİPOĞLU
  Yanıtla

  Kaynak saçlarımla artık çok rahatım. Teşekkürler.

  NİHAL YAMANLAR
  Yanıtla

  Saçlarım Yumuşacık

  Kaynak saçlarımın bağlantı yerlerini kuaförüm öyle bir yaptı ki hiç belli olmuyor, hatta yumuşacık duruyor.

  Serap Gündoğdu
  Yanıtla

  Doğal Saç ile Kaynak Uygulaması

  Kesinlikle yapay olmayan doğal saçlar ile yapılmış olan mikro nano extension uygulaması ile oldukça doğal saçlara kavuştum. Saçların yapay olmaması tarama gibi işlemlerin daha kolay olmasını sağlıyor. Bu muhteşem bir buluş.

  Semiha Gün
  Yanıtla

  Görünmezlik

  Saçlara doğal bir dokunuş katan uygulama sonucunda doğal saçlara kavuşurken kaynak görüntüsünün olmaması muhteşem.

  Ayşe Ürkmez
  Yanıtla

  Fark Yok

  Mikro Nano Expention kaynak fark edilmeyen uygulaması ile bir harika.

  Mine Kaleli
  Yanıtla

  Muhteşem Teknoloji

  Yapılan uygulama çok güzel teşekkürler Atrium.

  Mahmure Köz
  Yanıtla

  Kısa Saçlara Çözüm

  Saçlarım çok kısaydı ve çözümü buldum. Artık dolgulu saçlara sahibim.

  Mine Karan
  Yanıtla

  Saçlarım zayıf ve kısa olduğu için çok mutsuzdum. Bir arkadaşım vasıtası ile Atrium Paris Kuaförde, saç kaynak yöntemi ile tanıştım. Şimdi benim de çok uzun ve dolgulu saçlarım var. Artık çok mutluyum.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara