En İyi Saç Kaynak Hangisi?

en iyi saç kaynak 5

Günümüzde dünya genelinde toplam 5 farklı yöntemle saç kaynak uygulaması yapılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları pratik bir kullanım şansı tanıdığından yoğun olarak tercih edilir. Bazı yöntemler ise yaşattığı çeşitli sıkıntılar nedeniyle ülkemizde pek tercih edilmez. Örneğin örgü saç kaynak yöntemi Güney Amerika’da sıklıkla tercih edilse de ülkemizde kabul görmedi. Bu yöntemde saç diplerine örgü metodu ile kaynak saçlar tutturuluyor. Ancak kısa sürede adeta rastalı bir saça dönüşmesi nedeniyle dalgalı ve düz saçlar için pek ideal bir yöntem olmadığı söylenebilir.

En Çok Tercih Edilen Saç Kaynak Yöntemleri

Ülkemizde silikon kaynak yöntemi uzun yıllar en çok tercih edilen metotlardan biri oldu. Şimdilerde ise keratin kaynak ve boncuk kaynak yöntemleri daha fazla talep görmektedir. Bunun nedeni her iki kaynak yönteminde de kaynakların kullanım süresi sona erdiğinde doğal saça hiçbir zarar verilmeden çıkarılabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda sorunsuz bir kullanım şansı da tanıyor. Fakat salonumuzda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılması da bu kaynakların sorunsuz bir şekilde kullanılmasının nedenleri arasında yer alıyor.

En doğru tercihi yapmak için kuaför salonumuza gelerek saç yağınıza en uygun kaynakları bizzat merkezinden, bizden öğrenmenizdir. Sizin beklentilerinize ve saç yapınıza en uygun kaynak yöntemini seçerek kısa sürede uygulayabilir ve uzun saç hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliriz.

Dalgalı Saça Saç Kaynak Uygulaması başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.