Saç Arasına Renkli Kaynak

saç kaynak modelleri 4

Bir değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz? Derin morlar, canlı sarışın, yeşil, kırmızı veya mavi gibi üst tonlarda saç rengi trendlerine göz atın. Muhteşem vurgulardan vahşi saç renklerine kadar en iyi saç renkleri için ilham alabilirsiniz. Saç arasına renkli kaynak da, renkli saç trendinin bir parçası; isterseniz postiş, çıtçıt gibi geçici, isterseniz mikro kaynak gibi kalıcı bir stil seçebilirsiniz. Ancak buradaki püf nokta, saç kalitesi; iyi bir saç sizi harika gösterebilir, ucuz bir saçı ise düşünmek bile istemiyoruz.

Saç Arasına Renkli Kaynak için Ne Tür Saç Eklentisi Kullanmalıyım?

Saçlarınızda istediğiniz çekici renkler için iki seçeneğiniz var; yapay saçlar veya doğal insan saçı. İnsan saçından yapılan saç uzatmaları birçok avantaja sahiptir; ısıtılabilirler, kıvrılıp, düzleştirilebilirler. En iyi renk eşleme sonuçlarına ulaşırlar; modelleme ve yıkanmasına göre doğal saçlarınızla mümkün olduğunca fazla işlem görmek için renklendirilebilirler, bu nedenle onları daha kolay kullanabilirsiniz.

Sentetik saçlardan yapılmış (yapay)saç uzatmaları uzun süre dayanmaz, güneşe maruz kalma ve havadaki nem gibi koşullara karşı çok hassastır. Onlara düzleştirici ve maşa gibi aletlerle ısı kullanamazsınız ve elbette renklendirilemedikleri gibi, bir saç stili uygulamak çok zordur. Ayrıca doğal saçlarla yan yana geldiğinde anlaşılmaması için kör olmak lazımdır. Sentetik saç eklentilerinin birçok dezavantajı olduğu açıktır. İkisi arasında bir karşılaştırma yoktur, saçınızı ve görünümünüzü önemsiyorsanız, zamanınızı, sentetik basitliklerle boşa harcamamanız önerilir.

Nano Saç Kaynak Zararlı mı? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.