Ucuz Saç Kaynak Zararları

saç kaynak zararlı mı 2

Türkiye piyasasında kullanılan saçlar Çin saçı, Jakarta, sentetik, Hindistan, Özbek ve Türkmen saçları oluşturmaktadır.

Bu saçlardan Çin saçı, Jakarta gibi saçlar kalite olarak düşük saçlardır.

Saç kaynağında ucuz saç kullanıldığı zaman saçın taranmasında sıkıntı yaşanır. Saç taranırken mutlaka dipten uca çok rahat taranması gerekir. Taranamadığı zaman direk saç diplerine zarar verir ve kendi saçlarınızın kopmasına neden olur. İyi bir saç kaynağın hangi kaynak olursa olsun ( boncuk, keratin, mikro kapsül, mikro jel, mikro bant, mikro nano) mutlaka saç dipten kendi saçınızı tarıyor gibi taramanız gerekir. Eğer tarayamıyorsanız mutlaka saç da bir sorun var demektir. Saçın ucuz diye saç kaynağı yaptırıyorsanız saçınız sizin için değerli değil demektir.

%100 gerçek saç fiyatı mutlaka yüksektir. 8 – 10 yılda uzayan bir saçın ucuz olma ihtimali yoktur. Hiç kimse gerçek saçını ucuza satmaz. Bunu düşünerek saçınıza kaynak yaptırınız.

Saçınıza pahalıya kaynak yaptırdığınızda da bu iyi bir saç kaynağı yaptırdığınız anlamına gelmez. Kuaförünüz ucuz bir saçı da bilmeden alabilir. Onun için mutlak GARANTİ veren bu işi kendine meslek olarak seçmiş kişilere yaptırınız.

Saç kaynağında kullanılan saç mutlaka saçınızın yapısına ve dokusuna uygun olsun ki saçınızı fönsüz de kullanın. Denize, havuza girdiğiniz zaman belli olmasın.

Saç Kaynak Modelleri Nelerdir? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bülent Yılmaz

Kaliteli saç kaynak için bazı örnekler:

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.