Kaynak Saç Çıkarıldıktan Sonra Dikkat Edilecekler

saç kaynak kullanımı

Kaynak saç uygulaması son derece estetik ve güzel bir görüntünün saçlarınıza sunulmasına destek veren bir uygulama yöntemidir. Az olan saçarla dolgunluk ve hacmi kazandırırken aynı zamanda uzaması yavaş olan ya da uzun saç tercih edenlere de birkaç saat içinde istedikleri uzunluktaki saçarla kavuşmalarına destek oluyor.

Uygulama maliyetinin düşük olduğu saç kaynak aynı zamanda aylar boyu kullanım ömrüne sahip olması ile de son derece ilgi çekicidir. Saç kaynak uygulamanızı yaptırdıktan aylar sonra saçlarınızın uzama hızına göre söküm işlemi yapılır. Söküm işleminde saç kaynak uygulamanızda kullanılan malzemeye göre farklı söküm işlemi yapılır. Kimi söküm işlemlerinde özel alet kullanılırken kimi uygulamada özel solüsyon kullanılarak söküm işlemi gerçekleştirilir. Söküm işleminin ardından arzu ederseniz saç kaynak uygulamanız tekrarlanarak gene aylar boyu aynı etkiye sahip olan saçlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Saç Kaynak Söküm İşlemi

Saç kaynak uygulamanız çıkarıldıktan sonra eğer arzu ediyorsanız tekrar saç kaynak uygulamasının aynı sıra ya da farklı bir tercih ya da yoğunluk katmak istiyorsanız bu uygulamalardan biri seçilebilir. Saç tutam adedi ya da renk seçimin de karar vererek uygulamayı yaptırabilirsiniz. Bu sayede başka model seçeneklerine de yer açarak farklı bir görüntü yakalamanız da mümkün olur. Eğer tekrar yaptırma istemiyorsanız yıkama ve fön işlemi sonrası başka bakım yapmanız gerekmez.

Örgü Saç Kaynağı Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför