Kaynak Saç Ömrü Ne Kadardır?

çok kısa saça mikro saç kaynak yöntemi

Son zamanlarda oldukça moda olan saç kaynak uygulamaları özellikle saçları az olan kişilerin arzu ettikleri hacim ve dolgunluğa ulaşmaları için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra uzun süre saçarlının uzmansını beklemek yerine sadece birkaç saat içinde saçlarınızı istediğiniz uzunluğa ulaştırmanız da mümkün oluyor.

Kuaför işlemleri sonrasında yıpranmış olan saçlar için aralara yapılan saç kaynak uygulaması ile yıpranmış görünümünü de hafifletebiliyorsunuz. Saç kaynak uygulaması ile röfle uygulamasını ya da gölgeyi de saçlarınızda görmeniz mümkün. Bunca değişik ve ideal uygulamaları içinde barındıran saç kaynak uygulamanız birkaç saat içinde yapılıp aylarca kullanım imkanı da sunuyor. Özellikle uzun süreli kullanımı uygulamaya olan ilgiyi de artırıyor.

Saç kaynak uygulamanızın ömrü saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak değişkenlik gösterir. İdeal olan saçlara kavuşmanız kısa sürede olurken bu uygulamayı da uzun süre kullanmanın ayrıcalığı da oldukça önemlidir. Uzama hızına göre değişim gösteren saç kaynak için tavsiye edilen süre beş illa altı ay arasındadır.

Saç Kaynak Uygulaması Sonrası

Saç kaynak uygulamanız her hangi bir kuaför işleminden etkilenmez. İstediğiniz boya ve benzeri kuaför işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sauna, hamam gibi sıcak olan mekânlara gitmenizde ve bakım yaptırmanızda da hiçbir sakınca yoktur. Bunun yanı sıra deniz tuzu ya da havuz klorundan etkilenmeyen sa kaynağınız ile tatilinizin keyfini de doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

*

code

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför