Kaynak Yaptırmak Saçı Yıpratır mı?

kaynak saç öncesi ve sonrası

Saç kaynak uygulaması ilk olarak yapılamayan başlandığı dönemlerde de çok tutulmuş olup kullanım açısından son derece zorlu idi. Saç kaynak uygulamasının belirgin olmasının yanı sıra taraması da bir hayli zor olabiliyordu. Fakat bu kaynak uygulamasının ardından görülen eksiklerin giderilmesi ve arzu edilen görünmez saç kaynak uygulamalarına geçilebilmesi için yapılan çalışmalar sonucunda oldukça güzel gelişmeler yaşanarak uygulama günümüzdeki halini aldı.

Saç kaynak uygulamaları belli çeşitlere ayrılırlar. Bu ayrımın sebebi kaynak uygulaması aşamasından kullanılan malzeme farklılığıdır. Saç kaynak uygulamanızı hangi yöntem ile uygulatmak istediğinize siz karar verebilir ya da kuaförünüzde konu ile ilgili olarak destek alabilirsiniz. Saç kaynak uygulaması sırasında ya da sonrasında saçlarınız da her hangi bir zarar oluşmaz. Söküm işleminde kullanılan özel alet ya da solüsyon ile de rahatlıkla söküm işlemi gerçekleştirilir ve hiç bir telle zarar verilmez.

Saç Kaynak Uygulamasında Nelere Dikkat Edilir?

Saç kaynak uygulamanızda saç tipinize göre en uygun olan saç kaynak seçiminize kuaförünüz ile karar vermeniz mümkün. Bunun yanında saç kaynak uygulamanızı yaptırırken kuaförünüzün kaynak işleminde kullanacağı malzeme seçimine de dikkat etmeniz gerekir. Merdiven altı tabir edilen kalitesiz ürün kullanımı sonucunda saçlarınız zarar görebilir. Bu sebep ile genel saç kaynak maliyetlerinden son derece düşük fiyat sunan yerlerden de uzak kalmanız önerilir.

Kaynak Saç Uzamasını Engeller mi? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.